با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


Bioo Lite گلدانی که از انرژی خورشیدی برای شارژ دستگاه های موبایل بهره می گیرد

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان

در سال های اخیر روش های منحصر بفرد و جالبی برای شارژ تلفن های هوشمند ارائه شده است، اما اگر دوست دارید این فرایند با در نظر داشتن محیط زیست و حفظ آن انجام شود بهتر است نگاهی به یکی از پروژه های سایت Indiegogo بیاندازید که برای گلدانی به نام Bioo Lite کلید خورده است.
این گلدان قرار است که هم شارژ دستگاه های موبایلی شما را بر عهده بگیرد و هم اینکه خانه ای باشد برای گیاه مورد علاقه تان. احتمالا تصورتان این است که Bioo Lite صرفا گلدانی همراه با یک پکیج باتری است اما در واقعیت این گلدان می تواند انرژی را از فرایند فوتوسنتز گیاه بگیرد و از طریق آن دستگاه های موبایل را شارژ کند.
خالقان این محصول مدعی شده اند که نصب قطعات در داخل این گلدان هیچگونه اختلالی را در فرایند رشد گیاه به وجود نمی آورد و در توضیحات خود آورده اند:
این انرژی در هر حال چه Bioo باشد و چه نباشد تولید می شود و در اصل می توان آن را بخشی از فرایند ضروری فوتوسنتز خواند که گیاه برای زنده ماندن باید در آن مشارکت نماید. در نتیجه ما گیاه را وادار به انجام کاری یا تولید ماده ای اضافه نمی کنیم و این فرایندی است که گیاهان همواره انجام می دهند. این پروسه به هیچ وجه به گل ها و گیاهان آسیب نمی زند و در نتیجه محیط زیست نیز می تواند از پیاده سازی این فناوری بهره مند شود.
منبع: digiato.com

 

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

Bioo Lite گلدانی که از انرژی خورشیدی برای شارژ دستگاه های موبایل بهره می گیرد

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا