با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


سیستم هوشمند حفاظتی Cocoon

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت
Cocoon از طریق تکنولوژی زیرصدا گوش می کند و یاد می گیرد که چه کسانی متعلق به خانه شما هستند و چه کسانی خیر. با حیوانات خانگی سازگار است (نگران نباشید). Cocoon به خودی خود محافظت چند طبقه ای ایجاد می کند. دارای دید در شب، یک دوربین اچ دی با زاویه واید، سنسورهای حرکت و دما و آژیری است که می توانید از تلفن خود فعال کنید. اپلیکیشن به علاوه به شما اجازه می دهد پلیس یا یکی از همسایه ها را خبر کنید.

سیستم نظارتی Kibbi

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت
Kibbi یک سیستم کامل نظارت بر خانه است که دوربین زاویه واید اچ دی، 1 گیگابایت حافظه ذخیره سازی، دید در شب، تشخیص حرکت، مانیتورینگ دما و کارکرد تشخیص مجاورت را دارد. کنترل درجه حرارت، و عملکرد تشخیص مجاورت را دارد. دوربین Kibbi قابلیت اتصال به دربها و پنجره های خانه شما را دارد. توانایی های آن را می توان با IFTTT بالاتر برد ،برای مثال روشن شدن چراغ وقتی مورد مشکوکی وجود داشته باشد.

سیستم هوشمند برند سامسونگ Samsung Smart Home

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت
سامسونگ اسمارت هوم یک بسته ترکیبی از 1 هاب، 1 سنسور حرکتی، 2 سنسور چندگانه و 1 خروجی می باشد. تمامی این موارد را ترکیب کنید تا به خانه خود یک سیستم نظارتی همزمان بدهید. سامسونگ اسمارت هوم می تواند ویدئوها را ضبط کند و آن را تا 30 روز ذخیره نگه دارد و راه اندازی آن بسیار ساده است. از آن برای نظارت بر افراد یا ماشین هایی که وارد خانه تان شده یا از آن خارج می شوند، به خصوص کسانی که مجاز نیستند یا در برنامه نیستند استفاده کنید.

 

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

سیستم هوشمند حفاظتی

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا