با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


ترس گم کردن هدست خود را با این محصول نه چندان زیبا، به حداقل برسانید

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان

 جزو اولین شرکت هاییست که نگرانی کاربران را پیش از سایرین درک کرده و دست به معرفی Freedom Earbuds زده است. این هدست بی سیم از یک اپلیکیشن و GPS مبتی بر بلوتوث استفاده می کند که پیدا کردن آن را بسیار راحت می کند. این هدست به بلندپروازی محصول Dash از شرکت Bragi نمی رسد ولی به لحاظ امکانات، چیزی از هدست های Earin کم ندارد.
درکنار فناوری GPS، مقاومت هدست دربرابر نفوذ آب را نیز باید به ویژگی های این محصول بیافزاییم. برد بلوتوث دستگاه به ۱۰۰ فوت می رسد که نسبت به هم رده های خود، بسیار بیشتر شده است. میکروفن حذف صدای اضافی محیط، دکمه هایی برای پاسخ دادن به تماس و عمر شش ساعته ی باتری خیال شما رابرای داشتن یک تماس باکیفیت آسوده می کند. شایان ذکر است کیس قابل حمل هدست عمر باتری را به ۹ ساعت افزایش می دهد. تمام این ویژگی ها باعث شده اند تا با محصولی بزرگ، حجیم و نازیبایی روبرو باشیم. درست همانند این که یک هدست بلوتوث برروی هر گوش خود قرار داده اید. البته تنوع رنگ های موجود برای دستگاه، کمی جور طراحی زشت هدست را می کشد.
هدست های Freedom قیمتی برابر ۱۴۹.۹۹ خواهند داشت. منبع: gadgetnews.ir

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 99.99% - 151 votes

100%

ترس گم کردن هدست خود را با این محصول نه چندان زیبا، به حداقل برسانید

Book rating: 100 out of 100 with 151 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا