با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


قفل الکترونیکی هوشمند  Smart secure

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

SmartSecure، یک قفل الکترونیکی و دسترسی و کنترل هوشمند است که توسط Carl F Groupco رونمایی شده است، دارای تکنولوژی است که ویژگی های امنیتی و ایمنی قوی را فراهم می کند. در کنار مزایایی همچون زیبایی و قابلیت های فنی، راه حل در نظر گرفته شده به صورت گسترده جهت براورده سازی نیاز معماران، ساخت و ساز و مدیریت حرفه ای ساختمان از جمله در تاسیسات گسترده مسکن، افراد بازنشسته و نیازمند مراقبت در خانه طراحی شده است.

فیل راس، مدیر توسعه Smartsecure در مورد قابلیت های آن چنین توضیحاتی داد: تکنولوژی قفل کردنFURH Multitronic 881 در قلب راه حل وجود داشته و به صورت اتوماتیک تمامی نقطه ها را به صورت کاملا ایمن قفل می کند و همچنین با داشتن دو موتور دوقلو ثبت شده فقط در عرض چند ثانیه درب را می بندد که این باعث اطمینان از موثر بودن قفل شدن و افزایش حفاظت می شود. بازخوردهای حاصل از موسسه های خانه سازی به ما می گوید برخی از افراد سالمند غیر قابل اعتماد هستند چون ممکن است فراموش کنند دستگیره را ببندد، در این حالت استفاده از قفل های چند نقطه ای همچون Smartsecure امنیت لازم را برقرار می کند.
همه اجزا این سیستم می توانند توکار نصب شوند، که این باعث کاهش رسیک داخل شدن می شود و برای توسعه بیشتر، سیستم می تواند با سیستم دسترسی کنترل خروجی ادغام شود یا این ادغام می تواند با سیستم مدیریت ساختمان به انجام برسد.
Smartconnect easy یک پکیج است که با گوشی های هوشمند کار می کند. این سیستم هوشمند که بر پایه سیستم WLAN می باشد، یک USP قوی بوده که یک عملیات بدون کلید را فراهم می کند و توسط سنسورهای مربوط کنترل می شود.
منبع: buildingconstructiondesign.co.uk

مترجم : پریسا زراعتی

 

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

قفل الکترونیکی هوشمند Smartsecure

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا