با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


مسکن ها را از این پس به صورت برچسبی استفاده کنید

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان

یکی از مهمترین ایراداتی که همیشه به مسکن ها وارد می شود این است پس از استفاده نه تنها اندام مورد نظر بلکه سایر بافت ها و اعضا را نیز تحت تأثیر قرار می دهند. همچنین می دانیم تمامی داروها بدون عوارض نیستند و تنها زمانی خود را مجاب به تحمل دریافت این عوارض می کنیم که راه دیگری به جز استفاده از دارو موجود نباشد. حال مسکن ها نیز از این قائده مستثنی نیستند، اما متاسفانه وقتی که شما تنها برای یک قسمت خاص از بدنتان آن ها را مصرف می کنید، عوارض آن تمامی بدن شما را تحت تاثیر قرا می دهند.
محققان دانشگاه وارویک انگلیس نسل جدیدی از داروهای مسکن درد را ارائه کرده اند که به جای اینکه خورده شوند از طریق برچسب های مخصوص تنها به ناحیه مورد نظر از بدن می رسند. این روش را واقعا می توان به عنوان تحولی بزرگ در دانش داروسازی یاد کرد. نخستین محصول آن ها که در نوع خود برای اولین بار است در دنیا عرضه می شود، یک نوع وصله پوستی ایبوپروفنی است که با چسباندن آن به محل مورد نظر، تنها همان ناحیه تسکین پیدا می کند. در تولید این محصول از نوعی پلیمر چسبنده انعطاف پذیر استفاده شده که قادر است تا ۳۰ درصد وزن خود حامل داروی مسکن ایبوپروفن باشد.
اگر به دانستن نحوه کار و اثر کردن این محصول کنجکاو شده اید، باید گفت پس از چسبیده شدن وصله به محل مورد نظر، ذرات تشکیل دهنده دارو به تدریج از آن جدا شده و وارد پوست می شوند ودر نهایت به شکل کنترل شده ای به محل مورد نظر می رسند. گفتنی است در این شیوه انتقال دارو به شکل کنترل شده صورت می گیرد، به طوری که باید تا ۱۲ ساعت فعال باشد.
تولید کنندگان این محصول می گویند استفاده از مسکن ها به این روش سبب می شود دارو بدون اینکه از طریق جریان خون به سراسر بدن راه پیدا کند، اثرگذاری بهتری داشته باشد.

منبع: zoomtech.ir

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا