با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


آلفابت قصد دارد با برند Verb Surgical وارد دنیای تجهیزات پزشکی و اعمال جراحی روباتیک شود

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان

اخیرا هولدینگ آلفابت بخش علوم زیستی (Life Sciences) را از گوگل جدا کرده و قرار است این بخش فعالیت خود را تحت برند مستقل Verily ادامه دهد. در ویدیوی معرفی این شرکت از تلاش برای ارتقای کیفیت زندگی و ارائه راهکارهای تکنولوژیک در جهت سلامتی انسان ها به عنوان اهداف اصلی یاد شد.
حال خبر می رسد که مجموعه تازه ای از خود این برند نوپا در حال منشق شدن است تا به صورت تخصصی روی تجهیزات پزشکی متمرکز شود.
Verly این برند جدید راVerb Surgical نامیده و اعلام داشته که این مجموعه قرار است با همکاری یکی از معتبرترین برندهای تولید تجهیزات اتاق عمل، یعنی کمپانی Johnson & Johnson در جهت توسعه روبات های همکار در اتاق عمل و پلتفرم های جراحی فعالیت کند.
فعلاْ تنها چیزی که از این شرکت تازه می دانیم این است که آنها می خواند با تولید تجهیزات و ارائه راهکارهای نو به پزشکان در انجام اعمال جراحی دشوار یاری برسانند.
اندرو کنراد مدیرعامل Verly در مصاحبه با Wired گفته که این اولین شرکتی است که آنها با مشارکت برند دیگری تاسیس می کنند، البته از حرف هایش چنین برمی آید که آخرین هم نخواهد بود. او در مصاحبه خود گفته است: "ما امید داریم که با داروسازان، فعالین در بیوتکنولوژی، سازندگان ابزارهای پزشکی و کیت های تشخیصی، گروه های مشاوره درمانی و محقیق دانشگاهی همکاری نزدیکی برقرار کنیم".
اسکات هوینکنز مدیرعامل Verb Surgical در جریان جلسه مطبوعاتی معرفی شرکت مطبوعش گفت: "نام برند ما توضیح کافی را در مورد اهدافمان ارائه می دهد. ما تمام تلاش خود را معطوف به ارتقای کیفیت زندگی انسان ها خواهیم کرد و در این مسیر با تمام جراحان دنیا تعامل خواهیم داشت".

منبع:‌digiato.com

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا