با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


بازار اینترنت اشیا و خانه هوشمند 7 بیلیون دلاری تا 2020

ساختمان هوشمند, خانه هوشمند, هوشمندسازی ساختمان, سیستم های هوشمند, کنترل هوشمند ساختمان

طبق گزارش های اخیر Research and Markets، خانه هوشمند یکی از شاخه های اپراتورها و اتوماسیون خانگی به همراه اینترنت اشیا (IoT) است که در آن دستگاه های درون خانه از طریق اینترنت و / یا از طریق شبکه مش وایرلس کوتاه برد به هم متصل هستند و عمدتا با استفاده از دستگاه دسترسی از راه دور مانند اسمارت فون، تبلت یا هر واحد محاسبه گر موبایل دیگری کنترل می شود. رشد بالقوه چشمگیری در این بازار وجود دارد زیرا رهبران بازار از جمله Google، Netflix و سایرین بستری برای گسترش از سرگرمی خانگی به سایر حوزه ها برای رقبای اکوسیستم فراهم کرده اند.

ساختمان هوشمند, خانه هوشمند, هوشمندسازی ساختمان, سیستم های هوشمند, کنترل هوشمند ساختمان

به علاوه فرصت تجاری چشمگیر نوظهوری برای فراهم کنندگان سرویس های ابری و آنالیز بیگ دیتا در اکوسیستم خانه هوشمند اینترنت اشیا وجود دارد. انتظار می رود تا سال 2020 مدیریت داده غیر ساختاری (بیگ دیتا) و مستقیما نسبت داده شده به اینترنت اشیا در خانه هوشمند، نشان دهنده بازار 7 میلیارد دلاری باشد. این فرصت بازار تا سال 2020 با نرخ رشد مرکب سالانه 27.7 درصدی رشد خواهد داشت. شرکت تحقیق کننده سریع ترین رشد را تا 2020 مربوط به بخش صرفه جویی در انرژی خانگی با نرخ رشد مرکب سالانه 49.4 درصد و اینترنت اشیا در مانیتورینگ خدمات عمومی با نرخ رشد مرکب سالانه 59.8 درصدی می داند.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

بازار اینترنت اشیا و خانه هوشمند 7 بیلیون دلاری تا 2020

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا