با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


Hoover Wizard  رویای آشپزخانه هوشمند را به واقعیت تبدیل می کند!

ساختمان هوشمند, خانه هوشمند, هوشمندسازی ساختمان, سیستم های هوشمند, کنترل هوشمند ساختمان

Hoover برندی است که بیشتر به خاطر جارو برقی هایش شناخته می شود. هر کسی که با لوازم خانگی آشنا باشد می داند که جارو برقی Hoover چیز دیگری است.
در واقع، این شرکت بیش از 100 سال است که در زمینه لوازم خانگی فعالیت می کند و اخیرا محصولاتی عرضه کرده است که با WiFi کار می کنند. در نمایشگاه لندن، این محصول در آگوست رونمایی می شود، شعار این کمپانی "ایده آشپز خانه هوشمند، از رویا تا واقعیت" می باشد.
طبق بررسی های انجام شده، 20 درصد مشتریان Hoover اگر محصولاتشان هوشمند و قابل اتصال بود بیشتر از آنها استقبال و با آنها کار می کردند. شما اینطور نیستید؟ ما محصولات متنوعی را مورد بررسی دقیق قرار دادیم و دیدیم اگر هر کدام امکان اتصال به وای فای داشتند چه اتفاقی می افتاد.
این محصولات شامل 6 لوازم خانگی می باشد که هوفر می گوید آنها را بیشتر به شکل کلی می فروشد تا جداگانه. در واقع Hoover wizard کل آشپزخانه متصل را به صورت یکجا به شما می فروشد.

ساختمان هوشمند, خانه هوشمند, هوشمندسازی ساختمان, سیستم های هوشمند, کنترل هوشمند ساختمان

برای بیشتر محصولات خانگی وجود دارند از جمله ماشین لباس شویی، ماشین ظرف شویی، هود، اجاق، یخچال و فریزر و یک هاب در دو طرح مستقل و توکار موجود است و تمام این ها می توانند با یک نرم افزار کنترل شوند،‌ نرم افزاری که این سری لوازم خانگی را از دیگر سیستم های هوشمند آشپزخانه مهیج تر می کند.
نرم افزار Wizard به شما اجازه کنترل لوازم خانگی از راه دور را می دهد و به این ترتیب نیازی نیست شما اجاق گازتان را باز کنید تا کیک بپزید و نرم افزار دیگری را برای راه انداختن ماشین ظرفشویی اجرا کنید. تنها کافی است یک نرم افزار را اجرا کنید تا تمام این کارها را انجام دهید. به سبب همین ویژگی است که می گوییم استفاده از آن ساده و دوست داشتنی است. ویژگی های متعددی در هر وسیله خانگی وجود دارد که نرم افزار Wizard می تواند میزان مصرف انرژی هر کدام را نشان دهد و در عین حال می توانید به صورت آنی بفهمید چه زمانی نوبت آب کشی لباس ها است، یا مثلا به شما می گوید در فریزر بسته نشده است. البته باید بدانید این نرم افزار تنها به شما اخطار می دهد که درب فریزر باز است و این شما هستید که باید برگردید و در را ببندید، خودش نمی بندد.
در میان گزینه های موجود این نرم افزار، شما می توانید گزینه مربوط به برنامه شست و شوی مورد علاقه، یا پیش- گرم کردن اجاق گاز را انتخاب کنید. این نرم افزار بر اساس میزان کثیفی لباس ها و ظرف ها به شما برنامه اش را پیشنهاد می دهد، اجاق گاز همچنین آشپز دینامیک دارد و به شما امکان ایجاد برنامه های مختلف پخت و پز را می دهد. مثلا شما می توانید برنامه کباب کردن یک تکه گوشت را با 25 دقیقه در دمای 220 درجه شروع و سپس یا یکساعت در دمای 180 درجه ادامه دهید و درنهایت 15 دقیقه در دمای 220 درجه تنظیم کنید، تا پخت مورد نظر خود را به راحتی از راه دور اجرا کنید تا وقتی به خانه بر می گردید غذایتان آماده باشد.
با گذشت زمان،‌ ظاهر لوازم خانگی بسیار مطلوب تر شده و فضای کمتری را اشغال می کنند، به خصوص اگر مدل های توکار را انتخاب کرده باشید که به نوعی اصلا آنها را نمی بینید.
با پیشرفت روز به روز وسایل خانگی، مثلا امکان فعال سازی با صدا، Hoover نیز همچین امکانی را در محصولاتش قرار داده اما به شکل جزئی نگفته که نرم افزارش مثلا با HomeKit اپل سازگاری دارد یا نه. اما اگر شما کمی خوش شانس باشید، مثلا سر ماشین لباسشویی تان داد بزنید تا صدایتان را بشنود، می توانید از این امکان استفاده کنید!

ساختمان هوشمند, خانه هوشمند, هوشمندسازی ساختمان, سیستم های هوشمند, کنترل هوشمند ساختمان

لوازم خانگی مورد پشتیبانی نرم افزار Hoover Wizard شامل ماشین لباسشویی 13 کیلوگرمی به شما امکان شست و شوی همزمان لباس های رنگی و سفید در دمای 20 درجه سانتی گراد و سیکل 59 دقیقه ای و نیز تنظیمات 16 تایی ماشین لباسشویی و ظرفیت اجاق گاز 75 لیتری را می دهد. بر حسب نیاز های فردی، یک ماشین لباس شویی 13 کیلوگرمی می تواند 65 پیراهن و ماشین ظرف شویی حدود 175 قلم ظرف را بشوید.
Hoover Wizard هم اکنون به قیمت حدود 2500 پوند به فروش می رسد. با توجه به مزایای آن شما به این دسته از لوازم خانگی نه نمی گویید و با اینکه کماکان این خودتان هستید که باید گوشت را در اجاق و لباس را در لباس شویی قرار دهید اما این ایده یک گام رو به جلو برای رسیدن به خانه هوشمند است.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

Hoover Wizard رویای آشپزخانه هوشمند را به واقعیت تبدیل می کند!

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا