با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


عوامل تاثیر گذار در انتخاب یک وایت برد هوشمند

ساختمان هوشمند, هوشمند سازی مدارس, خانه هوشمند, ساختمان هوشمند, ساختمانهای هوشمند, هوشمندسازی ساختمان, سیستم های هوشمند, ساختمان, استاندارد KNX, خانه هوشمند, ساختمان هوشمند ABB, آویتا, مرکز بین المللی آموزش KNX, کنترل هوشمند ساختمان, کنترل هوشمند روشنایی, کنترل هوشمند گرمایش و سرمایش, کنترل هوشمند,  ABB, صرفه جویی انرژی, ویلای هوشمند, هتل هوشمند, مدرک بین المللی سیستم مدیریت هوشمند ساختمان KNX, Busch Jaeger ساختمان هوشمند, مدرسه هوشمند, سیستم هوشمند ساختمان, خانه های هوشمند, سیستم های هوشمند ساختمان, شرکت هوشمند سازی ساختمان, سیستم کنترل هوشمند ساختمان, هتل هوشمند, تجهیزات هوشمند سازی, سیستم مدیریت هوشمند

هنگام انتخاب یک وایت برد هوشمند باید دقت داشت تا وایت بردی را انتخاب نمود که قادر به تامین نیازهای کاربران باشد. به همین منظور ما در این متن تعدادی از فاکتورهای تاثیر گذار در انتخاب یک وایت برد هوشمند مناسب را ارائه می دهیم.

1. رویه ای مناسب: باید دقت داشت که هنگام خرید یک وایت برد هوشمند، بردی را باید انتخاب نمود که مقاومت زیادی در مقابل خش، ضربه و آثار باقیمانده ماژیک داشته باشد. روسه سرامیک استیل یکی از گزینه های خوب برای برد های تعاملی ( هوشمند) می باشد.
2. سیستم لمسی با کیفیت مناسب: سیستم لمسی یک وایت برد هوشمند باید به گونه ای باشد که با ایجاد کوچکترین ارتباط(قلم یا هر شی دیگر) قادر به تشخیص این ارتباط باشد.
3. تعداد کاربران جهت استفاده همزمان: لازم به ذکر میباشد که چون در هنگام تدریس تعامل بین دانش آموز و آموزگار صورت میگیرد. لذا وایت بردی مناسب میباشد که توانایی پشتیبانی از حداقل دو کاربر به طور همزمان را داشته باشد.
4. داشتن راهنمایی استفاده از نرم افزار و نرم افزار با زبان فارسی: باید به خاطر داشت زمانی میتوان از قابلیتهای یک ابزار به خوبی بهره مند شد که اطلاعات کافی در مورد آن ابزار و نحوه استفاده از آن موجود باشد. به همین منظور باید وایت برد خریداری شده دارای راهنمای استفاده داشته باشد.
5. رزولوشن بالا: برای ارائه تصاویر با کیفیت مناسب باید وایت برد انتخابی دارای رزولوشن بالا باشد. رزولوسن بالا به کاربران امکان می دهد به با قلم یا انگشتان خود به راحتی یک خودکار، بر روی برد بنویسند.
6. سازگاری با انواع ویدئو دیتا پروژکتورها، اندازه وایت برد باید طوری باشد که با اندازه های استاندارد انئاع دیتا پروژکتور ، سازگار باشد.

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا