با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


سیستم مدیریت هوشمند خانه ALYT DIY

به جای اینکه زندگی را کمی بیشتر آسان کنیم،جدا کردن محصولات اتوماسیون و هوشمند خانگی می تواند ایجاد سردرگمی و حتی وقت بیشتری از ما بگیرد. بنابراین به یک دستگاه نیاز داریم ، یک باتلراز نوع دیجیتالی ، برای مدیریت تمام دستگاه های متصل کننده ، که دستگاه ALYT DIY مدیریت خانه هوشمند را انجام می دهد. خارج از جعبه؛ سیستم اندروید مدیریت هوشمند خانه حفاظت از خانه و هوشمند سازی خانه شما را برعهده می گیرد،و در این روند، مدیریت مصرف انرژی خانه شما رااز نظر مصرف آب و برق بهبود بخشید و همچنین خانه را از حوادث بالقوه مانند آتش سوزی و نشت آب جلوگیری می کند.

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان

از جنبه سخت افزاری،طرح این دستگاه از نوعی حیوان گورکن الهام گرفته با قدرت 1.2GHz ARM که دارای یک پردازنده دو هسته ای Cortex-A7 ، با حافظه 512 ، 4 گیگابایت حافظه فلش و به خوبی با طیف گسترده ای از گزینه های اتصال، از جمله 3G، وای فای(Wifi)، بلوتوث مجهز، سیستم امنیتی بی سیم ، Z-Wave ، ZigBee و غیره... برای اتصال به وسیله هوشمندی که در بازار موجود است ارائه کرده است. بعلاوه، با مادون قرمز کار شده در این دستگاه ، این قابلیت هوشمند را دارد که بتواند سیستم سنتی مجهز به IR و تجهیزات دیگری مانند تلویزیون و کولر و بیشتر از اینها را کنترل کند. این دستگاه همچنین دارای یک پروتکل اختصاصی ارتباطات بی سیم، ساخته شده در باتری و رادیو 3.5Gارتباطات پشتیبان برای سیستم های امنیتی ایمنی که از طریق قطع برق و یا شکست ارتباطات سیمی خواهد بود.

iranalarm ALYTDIY iranalarm،ساختمان هوشمند, هوشمند سازی مدارس, خانه هوشمند, ساختمان هوشمند, ساختمانهای هوشمند, هوشمندسازی ساختمان, سیستم های هوشمند, ساختمان, استاندارد KNX, خانه هوشمند, ساختمان هوشمند ABB, آویتا, مرکز بین المللی آموزش KNX, کنترل هوشمند ساختمان, کنترل هوشمند روشنایی, کنترل هوشمند گرمایش و سرمایش, کنترل هوشمند,  ABB, صرفه جویی انرژی, ویلای هوشمند, هتل هوشمند, مدرک بین المللی سیستم مدیریت هوشمند ساختمان KNX, Busch Jaeger ساختمان هوشمند, مدرسه هوشمند, سیستم هوشمند ساختمان, خانه های هوشمند, سیستم های هوشمند ساختمان, شرکت هوشمند سازی ساختمان, سیستم کنترل هوشمند ساختمان, هتل هوشمند, تجهیزات هوشمند سازی, سیستم مدیریت هوشمند

هرچند بر روی سیستم عامل اندروید است، ALYT DIY مدیریت هوشمند خانه یک کیت DIY است که می تواند بوسیله هردو نرم افزار iOS و Andriod دستگاه های تلفن همراه مدیریت شود.

mikeshouts.com

منبع: نوشته مایک چوا . ترجمه پریسا زراعتی

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

به جای اینکه زندگی را کمی بیشتر آسان کنیم

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا