با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


D-Link با استفاده از دوربین های وای فای جدید خود چرخشی 180 درجه ممکن می سازد

دوربین های امنیتی وایرلس DCS-2630L و DCS-960L می توانند تنها با کمک یک لنز کل اتاق را پوشش دهند.

ساختمان هوشمند, هوشمند سازی مدارس, خانه هوشمند, ساختمان هوشمند, ساختمانهای هوشمند, هوشمندسازی ساختمان, سیستم های هوشمند, ساختمان, استاندارد KNX, خانه هوشمند, ساختمان هوشمند ABB, آویتا, مرکز بین المللی آموزش KNX, کنترل هوشمند ساختمان, کنترل هوشمند روشنایی, کنترل هوشمند گرمایش و سرمایش, کنترل هوشمند,  ABB, صرفه جویی انرژی, ویلای هوشمند, هتل هوشمند, مدرک بین المللی سیستم مدیریت هوشمند ساختمان KNX, Busch Jaeger ساختمان هوشمند, مدرسه هوشمند, سیستم هوشمند ساختمان, خانه های هوشمند, سیستم های هوشمند ساختمان, شرکت هوشمند سازی ساختمان, سیستم کنترل هوشمند ساختمان, هتل هوشمند, تجهیزات هوشمند سازی, سیستم مدیریت هوشمند

نمی توانید انتظار داشته باشید تنها با چشمانتان بتوانید همه جا را تحت نظر داشته باشید. به همین سبب D-Link آخرین محصول دوربین های امنیتی وایرلس را ساخته و معرفی کرده است.
DCS-2630 که تصویرش در بالا آمده است و DCS-960L یک جفت از دوربین های طراحی شده هستند که برای پوشش 180 درجه ای کل اتاق طراحی و ساخته شده اند.
طبق اعلام نظر D-Link، بیشتر دوربین های امنیتی وایرلس میدان دید 130 درجه یا کمتر دارند. این موضوع هر کدام از این دو محصول را به گزینه ای ایده آل برای پوشش فضاهای بزرگ یا اتاق های با چندین نقطه ورودی تبدیل می کند.
در کنار لنز های با زاویه واید، این دوربین های وای فای با میدان دید بسیار وسیع رصد گر حرکت نیز دارند و یک میکرو SD برای ضبط تصاویر محلی و توانایی پوشش تا فاصله 16 فوت در شب. هر دوی این دوربین ها با نرم افزار mydlinkLite که برای اندروید و iOS طراحی شده است کار می کنند.
برای تصویر برداری و پوشش 1080p، DCS-2630L ساپورت 802.11 AC، صدای دو راهه و گزینه ای برای تشخیص صدا دارد. DCS-960L یک مدل 720p با وای فای داخلی 11AC است. هر دوی این دوربین ها گزینه هایی برای تشخیص حادثه، برنامه ریزی یا ضبط پیوسته دارند.
همچنین هر کدام از اینها با ضبط mydlink کار می کنند (DNR-202L) بنابراین می توانید فایل را برای 4 دوربین وای فای D-Link ضبط، اجرا و باز پخش کنید. این رکوردر در واقع در ارتباط با درایو USB متصل کار می کند و هزینه ماهانه ای اعمال نمی کند.
Daniel Kelley نایب رئیس بازاریابی D-Link می گوید: "D-Link می داند که کاربران به دنبال محصول امنیتی ساده DIY هستند. دوربین 180 درجه جدید ما به مشتریان ما قابلیت دیدن کل اتاق از یک دوربین را می دهد. در حالی که شرکت های رقیب برای این کار نیاز به چند دوربین برای دیدن جزئیات اتاق دارند، دوربین های بسیار وسیع ما تنها با یکی کار را انجام می دهند- کاربران کمتر نگران این هستند که چیزی را از دست بدهند".
D-Link هر دوی این دوربین های وایرلس امنیتی را می فروشد. دوربین های وای فای فول HD با میدان بسیار وسیع DCS-2630L قیمتی در حدود 99/199 دلار آمریکا دارند و دوربین مدل DCS-960L قیمتش 99/159 دلار است. منبع: electronichouse

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا