با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


باغچه هوشمند با اکوسیستم Eve

Every Smart Home Can Have A Smart Yard With The Eve Ecosystem

اگر به دنبال داشتن یک خانه هوشمند هستید، باید بدانید تنها زمانی این کار معنی می یابد که حیاط و باغچه خود را نیز هوشمند کنید. اکوسیستم Eve به شما کمک می کند که توسط تبلت یا گوشی هوشمند خود حیاط خود را کنترل کنید. کنترلر Eve با سنسور های رطوبت Adam کمک می کند تا بدین ترتیب Eve بتواند تصمیم مناسبی را برای داشتن حیاط و باغچه مناسب اتخاذ نماید.
با قرار دادن سنسور های adam در تمام دروبین های حیاط می توان Eve را طوری برنامه ریزی کرد تا در موقعیت لازم منطقه مورد نیاز را آب یاری کند. و اگر شما از سنسور های Adam استفاده نکنید Eve از اطلاعات هواشناسی برای آب دادن استفاده می کند. Eve همچنین با استفاده از این اطلاعات آب پاش را در یک روز مشخص روشن می کند تا کار آبیاری انجام شود یا اگر بداند که یک روز بسیار گرم است، از مقداری آب بیشتر استفاده می کند.
برای داشتن Eve و سنسور رطوبتی Adam، 160 دلار باید هزینه کنید.

منبع:‌ gadgetreview.com

 

 

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

باغچه هوشمند با اکوسیستم Eve

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا