با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


firewalker1 برداشت متفاوتی را از ایمنی حریق هوشمند ارائه می دهد.

برخی از افراد فقط می توانند به تماشای سوختن خانه خود بنشینند!
در نمایشگاه CES سال 2015، Technologia LLC Bella که چندان شناخته شده نیز نبود دو برنامه جدید تلفن همراه را معرفی نمود. یکی از آنها برای شاد کردن (و به طور بالقوه برای شکار) معتادان عکس گرفتن از خود (سلفی) و دیگری برای امیدوار کردن و نجات زندگی طراحی شده بودند.
برنامه جالب تر، بخشی از یک سیستم به نام Firewalker1 است که توسط داده های یک سنسور به شناسایی و ردیابی آتش سوزی می پردازد. هنگامی که این سنسورها در معرض شعله‌های آتش قرار می گیرند و خاموش می شوند هشداری به آتش نشانی محل ارسال می گردد. علاوه بر تماس اولیه، Firewalker نقشه آتش سوزی در حال گسترش را با اطلاعات جدید و به شکل همزمان ارسال خواهد کرد.

ساختمان هوشمند, سیستم های هوشمند ساختمان, خانه هوشمند, ساختمان هوشمند, ساختمانهای هوشمند, هوشمندسازی ساختمان, سیستم های هوشمند, ساختمان, استاندارد KNX, خانه هوشمند, ساختمان هوشمند ABB, آویتا, مرکز بین المللی آموزش KNX, کنترل هوشمند ساختمان, کنترل هوشمند روشنایی, کنترل هوشمند گرمایش و سرمایش, کنترل هوشمند,  ABB, صرفه جویی انرژی, ویلای هوشمند, هتل هوشمند, مدرک بین المللی سیستم مدیریت هوشمند ساختمان KNX, Busch Jaeger ساختمان هوشمند,

شکل: Firewalker1 در عمل، سنسور های آسیب دیده را به شکل همزمان نشان می دهد.

این ارسال اطلاعات همزمان واقعی از داخل آتش است که باعث شده است تا این محصول بتواند به شکل برجسته‌ایی مطرح گردد. همراه با اطلاعات در مورد خود آتش، برنامه به آتش نشانان امکان شناسایی افراد داخل ساختمان و نوع خون آنها را می دهد و همچنین اطلاعاتی درباره حیوانات خانگی در معرض خطر ارسال خواهد کرد.
در حالی که این فناوری هنوز برای مصرف کننده آماده استفاده نگردیده است، Bellaهدف بلند پروازانه‌دیگری را برای بردن این محصول به فروشگاه‌ها در سال 2015 در پیش روی خود قرار داده است. این شرکت امید زیادی دارد که Firewalker1 تبدیل به یک استاندارد صنعتی شود و این استاندارد نه تنها برای خانه‌ها، بلکه برای ساختمان های دولتی نیز مورد استفاده قرار گیرد. منبع:‌smarthome.com

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

firewalker1 برداشت متفاوتی را از ایمنی حریق هوشمند ارائه می دهد.

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا