با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


مطالعات می گوید:‌ "مردم بخاطر اتوماسیون خانه‌، دست به باز سازی خانه‌های خود خواهند زد

بهره برداری از مزایای تکنولوژی بالا،‌در دهه آینده منجر به پروژه‌های ساخت و ساز بیشتر و بازسازی جدید می شود.

ساختمان هوشمند, هوشمند سازی مدارس, خانه هوشمند, ساختمان هوشمند, ساختمانهای هوشمند, هوشمندسازی ساختمان, سیستم های هوشمند, ساختمان, استاندارد KNX, خانه هوشمند, ساختمان هوشمند ABB, آویتا, مرکز بین المللی آموزش KNX, کنترل هوشمند ساختمان, کنترل هوشمند روشنایی, کنترل هوشمند گرمایش و سرمایش, کنترل هوشمند,  ABB, صرفه جویی انرژی, ویلای هوشمند, هتل هوشمند, مدرک بین المللی سیستم مدیریت هوشمند ساختمان KNX, Busch Jaeger ساختمان هوشمند, مدرسه هوشمند, سیستم هوشمند ساختمان, خانه های هوشمند, سیستم های هوشمند ساختمان, شرکت هوشمند سازی ساختمان, سیستم کنترل هوشمند ساختمان, هتل هوشمند, تجهیزات هوشمند سازی, سیستم مدیریت هوشمند

اگر شما درحال فکر کردن برای بازسازی اتوماسیون خانه خود هستید، مطمئنا تنها کسی نیستید که چنین کاری را انجام می دهید. یک مطالعه جدید که توسط Joint Center for Housing Studies of Harvard University انجام گرفته است، می گوید "پیش بینی شده است که اتوماسیون خانگی در درجه دوم اهمیت برای بازسازی محل‌های مسکونی در پنج تا ده سال آینده خواهد بود."
این گزارش می گوید که این گرایش وسیع تا حد زیادی بخاطر فناوری های هوشمند جدید که قابل دسترس و مقرون به صرفه شده اند، می باشد و در خانه‌های زیر چهارصد هزار دلاری اتفاق خواهد افتاد. البته، اضافه شدن راحتی، بازدهی، امنیت و غیره می تواند تقریبا هر صاحب خانه را در این مورد وسوسه کند.
Shane Bernard مشتری Control4 می گوید: "من از اینکه اتوماسیون خانگی در هر خانه‌ایی وجود ندارد، متعجب هستم. حتی اگر در حد داشتن چیز ساده‌ای مثل کنترل روشنایی باشد. اینکار موجب صرفه جویی در برق، محافظت از خانه و فوق العاده باعث راحتی است".
دانشگاه هاروارد می گوید که 73 درصد از مصرف کنندگان خواهان بازدهی انرژی با ترکیبی از کنترل روشنایی و سیستم های تهویه مطبوع هستند. همچنین نظارت از راه دور، به کاربران اجازه می دهد تا در مواقعی که خارج از خانه هستند از این سیستم استفاده کنند و در هر جا که باشند می توانند درجه حرارت و لوازم منزل را تنظیم کنند و از نشت آب و خسارات احتمالی اطلاع پیدا نمایند.
راه حل‌های امنیتی آن چیزی است که ارائه دهندگان Control4 برای کنترل خانه آنرا به مثابه "دروازه" برای سیستم های دیگر توصیف می کنند. گزینه‌های ارزانی مانند قفل هوشمند، سیستم های حفاظت در برابر حریق و دوربین های مداربسته را می توان با سیستم Control4 یکپارچه نمود و همچنین از آن برای گرفتن تخفیف در بیمه استفاده کرد.
مراحل نصب نیز برای خانه‌های جدید و خانه‌های موجود آسان شده است. در برخی موارد می توان کار نصب تجهیزات را در کمتر از یک روز به انجام رساند. علاوه بر این کنترل از طریق گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها جذابیت این تجهیزات را برای خریداران افزایش داده است.
Berent Wilson صاحب Ambiance Audio|Control|Video اضافه می کند "یک سیستم اتوماسیون فقط یک کامپیوتر است که سیستم خانه‌شما را راه اندازی می کند و این ایده هم وجود دارد که بیشتر موارد شکل بصری به خود بگیرد."

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا