با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


تخت خواب قابل تنظیم که از دو لایه تشک جهت کنترل الگوی خواب ساخته شده است. اگر شریک زندگی شما خروپف می کند، شما می توانید از طریق کنترل هوشمند تخت خواب روی آیکن خروپف زده و از تخت از طریق جک هوایی پیشرفته زاویه تخت شریک شما را به اندازه 5 درجه تنظیم می کند تا حالت خروپف حذف گردد. تخت نیز از تکنولوژی IQ خواب ساخته شده است که الگوهای خواب شما را نظارت کرده و براساس آن تنظیمات بهینه برای تشک انجام می دهد. همچنین این تخت خواب هوشمند ضربان قلب، تعداد تنفس، مقدار زمانی که شما دراز کشیدید یا حرکت کردید، با استفاده از یک برنامه، فعالیت های متقابل قبل از خواب مانند ورزش و کافئین برای ارائه نمرات IQ خواب ارائه می دهد. تخت در پاسخ به فرامین صوتی ساده، بیش از حد، که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به نوبه خود در ویژگی های ضد خروپف، و همچنین به عنوان ماساژ یا روشنایی زیر تخت ساخته شده ، شما می توانید تخت را در تاریکی ببینید. بنابراین تخت خواب هوشمند این قابلیت را به شما می دهد که چشم بسته بتوانید تنظیمات تخت را طوری تنظیم کنید که احساس راحتی و کیفیت خواب بهتری دریافت کنید.

ساختمان هوشمند, هوشمند سازی مدارس, خانه هوشمند, ساختمان هوشمند, ساختمانهای هوشمند, هوشمندسازی ساختمان, سیستم های هوشمند, ساختمان, استاندارد KNX, خانه هوشمند, ساختمان هوشمند ABB, آویتا, مرکز بین المللی آموزش KNX, کنترل هوشمند ساختمان, کنترل هوشمند روشنایی, کنترل هوشمند گرمایش و سرمایش, کنترل هوشمند,  ABB, صرفه جویی انرژی, ویلای هوشمند, هتل هوشمند, مدرک بین المللی سیستم مدیریت هوشمند ساختمان KNX, Busch Jaeger ساختمان هوشمند, مدرسه هوشمند, سیستم هوشمند ساختمان, خانه های هوشمند, سیستم های هوشمند ساختمان, شرکت هوشمند سازی ساختمان, سیستم کنترل هوشمند ساختمان, هتل هوشمند, تجهیزات هوشمند سازی, سیستم مدیریت هوشمند

 

 

: منبعhttp://www.itp.net

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 92.81% - 31 votes

93%

تخت خواب هوشمند

Book rating: 93 out of 100 with 31 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا