با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


بهترین بازکن هوشمند درب گاراژ

ساختمان هوشمند, هوشمند سازی مدارس, خانه هوشمند, ساختمان هوشمند, ساختمانهای هوشمند, هوشمندسازی ساختمان, سیستم های هوشمند, ساختمان, استاندارد KNX, خانه هوشمند, ساختمان هوشمند ABB, آویتا, مرکز بین المللی آموزش KNX, کنترل هوشمند ساختمان, کنترل هوشمند روشنایی, کنترل هوشمند گرمایش و سرمایش, کنترل هوشمند,  ABB, صرفه جویی انرژی, ویلای هوشمند, هتل هوشمند, مدرک بین المللی سیستم مدیریت هوشمند ساختمان KNX, Busch Jaeger ساختمان هوشمند, مدرسه هوشمند, سیستم هوشمند ساختمان, خانه های هوشمند, سیستم های هوشمند ساختمان, شرکت هوشمند سازی ساختمان, سیستم کنترل هوشمند ساختمان, هتل هوشمند, تجهیزات هوشمند سازی, سیستم مدیریت هوشمند


جستجو و یا برای رسیدن به که دست نیافتنی درب گاراژ از راه دور درب بازکن در حالی که تلاش برای حرکت به خیابان های حومه تاریک، سرنگون سطل یا اسباب بازی بچه های خود را - و یا بچه های خود را - که اغلب ثابت می کند بی دست و پا و خطرناک است. درب بازکن درب گاراژ چمبرلین شما اجازه می دهد صفحه نمایش دستگاه خود ضربه بزنید تا باز و بسته کردن گاراژ خود را از هر نقطه. به زودی، این شرکت همچنین قصد دارد برای اضافه کردن قابلیت تعیین محدوده جغرافیایی پس از آن احساس می کنند که شما در نزدیکی جلوی خانه خود را به طور خودکار باز، و هنگامی که ماشین خود را با خیال راحت در داخل پناه میبرند، بستن درب گاراژ موجود خود را. بخشی از خانه انبار / چشمک اکوسیستم و ابتکار به زودی به شود HomeKit اپل، MYQ می توانید تقریبا هر درب بازکن درب گاراژ از همه علامت های تجاری اصلی پس از سال 1993 تولید را کنترل کنید.

ترجمه پریسا زراعتی

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 99.68% - 31 votes

100%

بهترین بازکن هوشمند درب گاراژ

Book rating: 100 out of 100 with 31 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا