با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


فناوری نظارت ساخت و ساز سیمنس، کنترل و دسترسی و حفاظت در برابر آتش  در اولین دفترکار آینده جهان  توسط چاپگر D3 (سه بعدی)

ساختمان هوشمند, هوشمند سازی مدارس, خانه هوشمند, ساختمان هوشمند, ساختمانهای هوشمند, هوشمندسازی ساختمان, سیستم های هوشمند, ساختمان, استاندارد KNX, خانه هوشمند, ساختمان هوشمند ABB, آویتا, مرکز بین المللی آموزش KNX, کنترل هوشمند ساختمان, کنترل هوشمند روشنایی, کنترل هوشمند گرمایش و سرمایش, کنترل هوشمند,  ABB, صرفه جویی انرژی, ویلای هوشمند, هتل هوشمند, مدرک بین المللی سیستم مدیریت هوشمند ساختمان KNX, Busch Jaeger ساختمان هوشمند, مدرسه هوشمند, سیستم هوشمند ساختمان, خانه های هوشمند, سیستم های هوشمند ساختمان, شرکت هوشمند سازی ساختمان, سیستم کنترل هوشمند ساختمان, هتل هوشمند, تجهیزات هوشمند سازی, سیستم مدیریت هوشمند

اولین ساختمان اداری جهان که توسط چاپگر سه بعدی طراحی شده بود به تازگی در دبی افتتاح شد. با متراژ 250 مترمربع "دفتر کاری در آینده" با استفاده از یک چاپگر سه بعدی اندازه گیری شده بود که ارتفاع آن 20 فوت ، 120 فوت طول و 40 فوت عرض ساختمان است که در نزدیکی برج امارات در دبی ساخته شده است. فن آوری ساختمان با سیستم های کنترل دسترسی و نظارت توسط زیمنس ارائه شده است و به یک پلت فرم مدیریت ساختمان مرکزی یکپارچه شده است. فناوری به کار رفته باعث تضمین پایین آوردن هزینه های عملیات و کاهش مصرف انرژی شده است.
مولفه های کلیدی از «دفتر آینده» با کمک زیمنس پلت فرم Desigo مدیریت CC یکپارچه شده است. پلت فرم ،کنترل و بهینه سازی سیستم زیرساخت، نظارت، تهویه مطبوع و کنترل دسترسی فنی ساختمان از یک محل مرکزی را قادر می سازد. پلت فرم سفارشی نمایش وضعیت سیستم های مختلف در زمان واقعی، اپراتورها را قادر به دقت نظارت و کنترل عملکرد ساختمان می کند.
"دفتر کاری آینده" مفهوم با استفاده از یک سیستم نظارت تصویری با دوربین های زیمنس با کیفیت بالا و دسترسی وب را از طریق برنامه های و مشتریان وب و سیستم های کنترل دسترسی بر اساس بیومتریک و کارت های هوشمند فعال کنید.
زیمنس نیز از فناوری حفاظت در مقابل آتش برای شناسایی، هشدار و کنترل، از جمله دتیکتور چند سنسوری که با تغییرات زیست محیطی تطابق دهد، تجزیه و تحلیل سیگنال برای هشدارهای کاذب و محافظت در برابر خطرات عرضه می شود. این سیستم همچنین می تواند به تجزیه و تحلیل، ارزیابی و کنترل از راه دور برای تعمیر و نگهداری کارآمد تر تشخیص داده شود. نصب و راه اندازی جهانی Desigo CC به کاهش ساخت و ساز هزینه های عملیاتی تا 20 درصد منجر شده است.
sourcesecurity.com

مترجم : پریسا زراعتی

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

فناوری نظارت ساخت و ساز سیمنس

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا