با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


همه امکانات دستگاه امنيتي LG که به صورتي متناسب تحت پوشش گردهم آمده اند.

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان
ال جي کلاه خود را در حلقه گرايش جديد " خودتان بسازيد " پرتاب کرده و اين اولين وسيله شرکت کره اي کمي باحال هم هست . سيستم امنيتي ال جي چيز خاصي انجام نمي دهد که شوک وارد کند، اما اين چيزهاي زيادي را که از يک وسيله امنيت خانگي انتظار داريد انجام مي دهد پس مي تواند به عنوان اساس يک سيستم جديد تحت پوشش ADT باشد .
اين برنامه توسعه دهنده همکاري شرکت ADT و بخش راه حل هاي هوشمند امنيتي ال جي مي باشد که يک دوربين با گردش 152 درجه را ارائه مي دهد که قطب جديد خانه هوشمند بوده که به همراه آنتن هاي مربوطه و همچنين مانيتورهاي محيطي و يک آژير ارائه مي شود .
از آنجايي که برنامه سيستم هوشمند ال جي به عنوان يک قطب مترقي مي باشد ، شما اين توانايي را خواهيد داشت تا لوازم جديد را که به صورت روزانه در دسترس قرار مي گيرند به ان اضافه کنيد ، و به عنوان پلي به خدمات مانيتور کردن ADT استفاده کنيد . اين قطعات قادر خواهند بود با همديگر به وسيله سيستم هاي بلوتوس ، Zigbee و Z-wave ارتباط برقرار کنند .
دوربين هاي متصب از طريق اپليکيشن ال جي تصاوير زنده را به شما نشان خواهند دارد و شما مي توانيد آن را به صورت اختياري ذخيره نيز نماييد هرچند ال جي هنوز مشخص نکرده که چقدر هزينه دارد يا چطور مي توان ويدئو را ذخيره کرد . اين سيستم داراي دوربين 5 مگاپيکسل بوده و داراي دقت 1080 بوده و زون ديجيتال را نيز پيشنهاد مي دهد .
همچنين اين برنامه مجهز به اين فناوري هست که به محض تشخيص هر حرکت غيرمعمول آن را به صورت هشدار ارسال نمايد . بنابه اظهار نظر ال جي ، برنامه حرکت هاي شما و خانواده شما را به صورت حرکت هاي نرمال در نظر مي گيرد و فقط هشدار در صورت ديدن چيزهاي ديگر ارسال مي شود . ال جي تاکنون دقيقا مشخص نکرده که چطور اين امکان را فراهم مي سازد . به نظر مي رسد اين يک حقه فروش باشد ولي بسياري از دوربين ها داراي هشدار حرکت مي باشند و من به عنوان نويسنده اين مقاله نياز به جزئيات بيشتر براي قانع شدن دارم .
منبع: Andrew Gebhart, www.cnet.com

مترجم : پريسا زراعتي

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

همه امکانات دستگاه امنیتی LG که به صورتی متناسب تحت پوشش ADT گردهم آمده اند

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا