با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


حباب و بلند گوی هوشمند  Airbulb Color

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

اخیرا حباب های هوشمند فراوانی را می بینیم. یکی از آنها Philips Hue است. امروزه کمپانی دیگری وجود دارد که سعی دارد جای Hue را بگیرد. AirBulb Color یک حباب هوشمند است که توسط گوشی هوشمند کنترل می شود. نرم افزار مربوطه نصب شده روی گوشی توان زیادی مصرف نمی کند اما می تواند رنگ حباب را توسط سه LED سفید و سه LED رنگی تغییر دهد.

ساختمان هوشمند, خانه هوشمند, هوشمندسازی ساختمان, سیستم های هوشمند, کنترل هوشمند ساختمان

تفاوت بین AirBulb Color و محصولی مانند Hue در این است که این حباب هوشمند توانایی اجرای موسیقی را نیز دارد. بله،AirBulb Color یک بلندگوی بلوتوثی بدون سیم است، بنابراین می توانید به شکل بی سیم موسیقی را به حباب وصل کنید، بدون توجه به این که در کجا نصب شده است.
قابلیت های دیگر آن توسط گوشی های iOS و اندروید قابل اجراست. کمپانی AvantConcept این محصول را با قیمت 55 دلار عرضه می کند.
منبع: electronichouse.com

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

حباب و بلند گوی هوشمند Airbulb Color

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا