با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


اپل سرگرم آزمایش ماشین‌های خودران

ساختمان هوشمند, خانه هوشمند, هوشمندسازی ساختمان, سیستم های هوشمند, کنترل هوشمند ساختمان

با اینکه به‌نظر می‌رسد اپل دوشادوش بزرگ‌ترین بازیگران در عرصه صنعت حرکت می‌کند، ناتوانی ظاهری این شرکت در ارائه مزیت رقابتی نسبت به شرکت‌هایی همچون تسلا و فورد، موجب سردرگمی و ایجاد درهم‌گسیختگی در برنامه تیتان شده است.
شنیده‌ها حکایت از تلاش‌های اپل در توسعه نرم‌افزار اتومبیل‌های خودران دارد. اما این کار اپل، به قیمت رقابت با شرکت‌های بزرگ خودروسازی همچون فورد و جنرال‌موتورز خواهد بود.
ابتکار اپل در زمینه اتومبیل‌ها با نام کد "تیتان"، به مرحله آزمایش در جاده مسیر بسته رسیده است. آزمایش نرم‌افزار اتومبیل خودران، نشان از راهبرد نوین اپل دارد که گفته می‌شود از تمرکز اولیه خود مبنی بر ساختن خودروی برقی فاصله گرفته و اکنون به نرم‌افزار اتومبیل‌های خودران روی آورده است.
با اینکه شرکت تسلاموتورز سرخط اخبار پیرامون سرمایه‌گذاری روی خودروهای برقی و نرم‌افزار ماشین‌های خودران را به خود اختصاص داده بود، اما گفته می‌شود خودروسازان سنتی همچون فورد و جنرال‌موتورز نیز برای گرم‌تر کردن گردونه رقابت، سرگرم توسعه نسخه‌های خودشان هستند.
شرکت اوبر هم مشغول توسعه نرم‌افزار اتومبیل‌های خودران است و برای این کار، مهندسان استعداد در بخش روباتیک دانشگاه کارنگی ملون در ایالات متحده را استخدام کرده تا یک برنامه آزمایشی را در این خصوص راه‌اندازی نماید.
منبع: itna.ir

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3801 votes

100%

اپل سرگرم آزمایش ماشین‌های خودران

Book rating: 100 out of 100 with 3801 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا