با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


پرستار شیر بچه : اولین وسیله هوشمند شیر درستکن در جهان

ساختمان هوشمند, هوشمند سازی مدارس, خانه هوشمند, ساختمان هوشمند, ساختمانهای هوشمند, هوشمندسازی ساختمان, سیستم های هوشمند, ساختمان, استاندارد KNX, خانه هوشمند, ساختمان هوشمند ABB, آویتا, مرکز بین المللی آموزش KNX, کنترل هوشمند ساختمان, کنترل هوشمند روشنایی, کنترل هوشمند گرمایش و سرمایش, کنترل هوشمند,  ABB, صرفه جویی انرژی, ویلای هوشمند, هتل هوشمند, مدرک بین المللی سیستم مدیریت هوشمند ساختمان KNX, Busch Jaeger ساختمان هوشمند, مدرسه هوشمند, سیستم هوشمند ساختمان, خانه های هوشمند, سیستم های هوشمند ساختمان, شرکت هوشمند سازی ساختمان, سیستم کنترل هوشمند ساختمان, هتل هوشمند, تجهیزات هوشمند سازی, سیستم مدیریت هوشمند

ایده Milk Nanny در حقیقت از دستگاه قهوه ساز خودکار گرفته شده است. برای آقای دریک لی به عنوان پدر بچه تازه متولد شده با داشتن تجربه سخت افزاری و نرم افزای می دانست که درست کردن شیر در بعضی اوقات سخت و دشوار است و علاوه بر آن نیاز به زمان دارد. از این رو او می خواست که با خلق یک وسیله هوشمند این کار را برای مادران که می خواهند به بچه های یک ساله خود شیر دهند آسانتر کند و این دلیل جرقه ای شد که او به فکر خلق دستگاه شیرساز هوشمند بیافتد. دستگاه هوشمند شیر ساز علاوه بر آسان کردن و امنیت انجام کار، ظاهر جالب و راحتی کار کردن با آن ،شیر را با دمای مناسب به طور هوشمندانه درست می کند. این دستگاه هوشمند همانند یک پرستار می ماند که در هر زمانی در خانه شما حضور دارد و در زمان تعیین شده شیر را برای بچه شما آماده می کند.طراحی برند این دستگاه از رنگهایی گرفته شده که جنیست دختر و پسر بودن بچه را نشان می دهد همانند آبی و قرمز؛ و شامل یک قسمت شیر ریز، با شکل شش وجهی است.شعار این دستگاه شیر ساز هوشمند اینست که پرستار شیر در عرض 15 ثانیه یک شیر ولرم و تازه برای بچه شما تولید می کند.در حال حاضر این وسیله با قیمت 129 دلار در بازارهای اروپا عرضه می شود.
نویسنده : MARK و سایت : thegadgetflow.com
مترجم : پریسا زراعتی

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 99.96% - 301 votes

100%

پرستار شیر بچه : اولین وسیله هوشمند شیر درستکن در جهان

Book rating: 100 out of 100 with 301 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا