با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


زنگ در هوشمند

ساختمان هوشمند, هوشمند سازی مدارس, خانه هوشمند, ساختمان هوشمند, ساختمانهای هوشمند, هوشمندسازی ساختمان, سیستم های هوشمند, ساختمان, استاندارد KNX, خانه هوشمند, ساختمان هوشمند ABB, آویتا, مرکز بین المللی آموزش KNX, کنترل هوشمند ساختمان, کنترل هوشمند روشنایی, کنترل هوشمند گرمایش و سرمایش, کنترل هوشمند,  ABB, صرفه جویی انرژی, ویلای هوشمند, هتل هوشمند, مدرک بین المللی سیستم مدیریت هوشمند ساختمان KNX, Busch Jaeger ساختمان هوشمند, مدرسه هوشمند, سیستم هوشمند ساختمان, خانه های هوشمند, سیستم های هوشمند ساختمان, شرکت هوشمند سازی ساختمان, سیستم کنترل هوشمند ساختمان, هتل هوشمند, تجهیزات هوشمند سازی, سیستم مدیریت هوشمند

با وجود تردد هاي روزانه اينجا و آنجا، زنگ در آيتم مورد علاقه ماست. توانايي در دستگاه هاي متعدد جهت اطلاع رساني در هر زمان که کسي در درب جلو هست بسيار مفيد است، و اين واقعيت که شما مي توانيد يک جريان ويدئويي زنده با بازديد کننده از طريق گوشي هاي هوشمند، تبلت و يا کامپيوتر خود را در تعامل امنيت فوق العاده براي کساني که ممکن است به آن نياز دارند مشاهده کنند. دوربين با کيفيت 720p HD بهترين کيفيت در جهان نيست، اما بيش از اندازه براي شناسايي شخص و يا صحبت کردن با او کافي است، شما حتي مي توانيد با بازديد کننده بدون باز کردن درب صحبت کنيد. راه اندازي آن آسان است، و به راحتي مي توان با آن کار کرد و پيشنهاد تعويض مادام العمر خيلي وسوسه انگيز براي نه گفتن به آن است.
سايز آن نسبتا بزرگ است، بيش از حد - بزرگتر از آنچه ما فکر آن را مي کنيم زماني که عکس را به صورت آنلاين مي بينيم ، اندازه آن 126.4 x 61.7 x 22.1mm است. با اين حال با همه زنگهاي پيشنهاداتي، ما خوشحال يک زنگ بزرگ در ورودي خانه باشد. همچنين شايان ذکر است که زنگ با قابليت تصويري آن طوري طراحي شده است که قابليت عايق هوايي داشته باشد، و سازنده ادعا مي کند که آن را نه تنها در باران بلکه در تگرگ، برف و گرماي شديد مقاوم سازد، به طوري که نياز به پوشش زنگ در زمان بارندگي نباشد.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

زنگ در هوشمند

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا