با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


محسن باروط‌ کوب، مدیرعامل شرکت آذرخش آوای اهواز

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

آگاهی مردم تاثیر زیادی بر بازار دارد

شرکت آذرخش آوای اهواز از کی و چگونه فعالیت خود را آغاز کرده است؟

شرکت آذرخش آوای اهواز فعالیت خود را از سال 1380 در زمینه خدمات شبکه و اینترنت آغاز کرد و همچنین در کنار آن پروژه‌های پسیو شبکه و سیستم‌های مدار بسته را نیز در حیطه فعالیت‌ شرکتمان جای دادیم. هرچند پروژه‌هایی را در دست می‌گیریم و برای آن زمان صرف می‌کنیم که از نظر مالی برای شرکت به صرفه باشد.

آیا شرکت شما نمایندگی برند خاصی را نیز در کارنامه خود دارد؟

بله، از اواخر سال گذشته نمایندگی شرکت صنعت امن از جمله فعالیت‌هایی است که به اقدامات شرکت اضافه شده است و از آن زمان با برندهای مگا ویژن(megavision)،کورتک (Cortech) و یو تپو(Utepo) کار می‌کنیم و در واقع نماینده انحصاری این برندها هستیم.

شرایط بازار به چه صورت است؟

متاسفانه بازار از وجود مشکلات مالی رنج می‌برد و شرایط بسیار خوبی ندارد، با وجود آن باید بگویم که شرایط خیلی هم بد هم نیست و خواسته‌هایمان در زمینه مالی تا حدودی محقق می‌شود.

شرکت شما در کار خود با چه مشکلاتی روبه رو است؟

در استان ما شرایط به این گونه است که جواز کسب‌ها تحت نظر اتحادیه تعمیرکاران رادیو تلویزیون است، متاسفانه این رویکرد یک رویکرد فنی نیست و باید تحت نظر یک اتحادیه فنی و تخصصی باشیم. مشکل دیگری که با آن دست به گریبان هستیم کالای قاچاق و برندهای بی‌کیفیت است. خیلی از نصاب‌ها به خاطر حاشیه سود زیادی که روی این کالاهای بی‌کیفیت دارند این کالاها را با قیمت ارزان می‌خرند و با قیمتی کمتر از اجناس برند آن‌ها را به فروش می‌رساند؛ همین امر موجب می‌شود تا افرادی که درست کار می‌کنند با مشکلات بسیار زیادی روبه رو شوند. مورد آخر عدم آگاهی مردم است؛ متاسفانه افراد وقتی به کالایی نیاز دارند بدون آگاهی آن را تهیه می‌کنند و به خوبی نمی‌دانند که چه می‌خواهند و کالای مناسب آن‌ها کدام است؟ به عقیده من آگاهی مردم بر بازار تاثیر زیادی دارد.

برنامه شرکت آذرخش آوای اهواز برای آینده چیست؟

در حال حاضر در سطح شهر اهواز فعالیت می‌کنیم، اما تصمیم داریم که فعالیت خود را در تمامی سطح استان خوزستان بسط و گسترش دهیم. همچنین تصمیم داریم فعالیت شرکت را در زمینه ساختمان‌های هوشمند، سیستم‌های کنترل تردد و همچنین دسترسی (Access control) گسترش دهیم.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

محسن باروط‌ کوب، مدیرعامل شرکت آذرخش آوای اهواز

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا