با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


حسین معماریان، مدیرعامل شرکت مهندسی چکاد پردازش (نماینده رسمی و انحصاری شرکت CANST کانادا در ایران)

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت
1- شرکت مهندسی چکاد پردازش از چه زمانی ودر چه زمینه ای فعالیت خود را آغاز کرده است؟

شرکت مهندسی چکاد پردازش از سال 1382 با اتکا به نیروهای متخصص و توانمند خود فعالیتهایی را در زمینه سیستمهای برق والکترونیک ، طراحی و پیاده سازی شبکه های مخابراتی و کامپیوتری آغاز کرده است.

2- از چه سالی هوشمند سازی به مجموعه شما اضافه شد؟

از سال 1386 فعالیتهایی در زمینه هوشمند سازی و مدیریت مصرف انرژی به دپارتمان برق و الکترونیک مجموعه، اضافه گردید و امروز پس از گذشت ده سال با افتخار میتوانیم شاهد این باشیم که مجموعه ای توانمند در این زمینه را داریم که متشــکل از پرسنلی با مدارک معتبر بین المللی در شاخه های مرتبط هستند و به پشتوانه این توانایی ارائه محصــولات KNX وZigBee را با دارا بودن نمایندگی شرکت CANST کانادا، به هموطنان عزیز ارائه مینماییم.

3- درمورد محصولات CANST بفرمائید ،از چه زمانی نمایندگی رسمی این محصول را در کشور دارید؟

شرکت CANST یک کمپانی کانادائی ارائه کننده محصولات هوشمند خانگی می باشدکه محصولات خود را در دو رده کابلی تحت پروتکل KNX و محصولات بی سیم تحت پروتکلZigBee به بازار ارائه میکند و شرکت مهندسی چکاد پردازش از اواسط ســال 1394 به عنوان نماینده انحصاری این شرکت در ایران کار خود را شروع کرده ومحصولات این شرکت را با تعهد سه سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش ارائه مینماید.

4- شرکت مهندسی چکاد پردازش به جز هوشمند سازی چه خدمات نوین دیگری ارائه میدهد؟

شرکت مهندسی چکاد پردازش علاوه بر نمایندگی محصولات هوشمند ارائه دهندۀ خدمات مشاوره و طراحی سیستم های نوین بر پایه فیبر نوری میباشد که از این گروه میتوان به سرویسهای مبتنی بر پروتکلهای FTTX - GPON – EPON اشاره کرد که با پیاده سازی این بسترها به شیوه صحــیح آن، میتوان علاوه بر کاهش هزینه تــمام شده پروژه ها، از تکنولوژی های روز دنــیا نیز بهره مند شد.

5-آینده شرکت مهندسی چکاد پردازش را چطور پیش بینی می کنید؟

با توجه به ساختار حرکتی شرکت مهندسی چکاد پردازش که مبنای آن ارائه خدمات نوین و تکنولوژی های روز دنیا میباشد و نگاهی به سالهای گذشته این شرکت نشان میدهد که سرعت رشد این شرکت در راستای پیشرفت تکنولوژی بـوده و تا زمانی که پیشرفت علم و تکنولوژی وجود دارد رشد این شــرکت هم به همان نسبت خواهد بود.

 

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

حسین معماریان، مدیرعامل شرکت مهندسی چکاد پردازش (نماینده رسمی و انحصاری شرکت CANST کانادا در ایران)

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا